Middlesex  University 

Middlesex Üniversitesi Dubai ve Mauritius’ta da iki ayrı kampusu olan  büyük bir Londra üniversitedir. 1878’den beri yükseköğretim yapan okula  1992 yılında bir üniversite yetkilisi kraliyet tarafından verildi. Kuzey Londra – Hendon’daki  ana kampus yakınındaki  diğer üç kampusunda  Sanat ve Eğitim, İşletme, Mühendislik ve Enformasyon Bilimleri, Sağlık ve Sosyal Bilimler ve İş Yaşamı alanlarında geniş bir yelpaze sunuyor.

Son birkaç yıl içinde kampuslarda büyük yatırımlar yaptı ve şu anda  ana Hendon kampusunda  sanat ve medya bölümleri için çevre açısından sürdürülebilir yeni bir bina inşa ediyor.

Araştırma araçları ve personeline  yatırımlar yaptı ve  bu son Research Assessment Exercise çalışmalarına yansıdı, araştırmalarının % 77’si “uluslararası kabul görmüş” olarak bulundu. İş dünyası için üniversite hizmetlerinde öncüdür ve zirvede kalmak isteyen kuruluşlar için uzmanlık ve öğretim açısından pratik avantajlar oluşturuyor.

Hem kendi kampuslarında hem de ortak kurumlarda uluslararası öğrencilere İngiliz üniversite eğitiminin en büyük sağlayıcılarından biri haline gelmiştir. Dünya çapından Middlesex’te eğitim alan 34.000 ‘den fazla öğrencisi bulunmaktadır.

Bölümler

Kuzey Londra genelinde dört seçkin kampusunda lisans ve lisansüstü alanlarında geniş bir yelpazede sunuyor. Farklı kampusta çalışmaları birleştirmek için Dubai ve Mauritius iki yurtdışı kampusu de var.

Öğrenciler yaptığı her şeyin merkezinde yer alır. Personel, eğitiminiz boyunca sizi desteklemek için elinden geleni yapar ve kendi alanında mükemmelliklerini birleştirirler.

Akademik kimliği  ve üstün eğitimi öğrencilerin İngiltere’de veya yurtdışında profesyonel olarak gelişme sağlamaları amacı ile yapılandırılmış.

  • Lisans programları
  • Yüksek lisans programları
  • Uluslar arası Kısa programlar
  • Devam eden profesyonel gelişim ve iş odaklı programlar
  • Yaz okulu
Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Benzer İçerikler

British Study Centers

British Study Centres, 1930 yılında kurulmuştur ve hala aile okulu olarak yönetilmektedir.  Yüksek kalitedeki İngilizce programlarını karşılanabilir ücretlere sunar. 2009 yılında British Study Centres Travel

Devamını Oku »

Exel English- London

Excel English English Uk ve Quality English üyesidir. The English Network TEN faaliyetlerine katılır. Öğretim standartları, güzel binası ve konumu ve yüksek standartlı öğrenci işleri

Devamını Oku »
Subscribe to get 15% discount