Neden Bellerbys Koleji ?
En İyi Hazırlık
Üniversite’de başarılı olmak istiyorsunuz. Bellerbys bu isteğinizi gerçekleştirmek için mümkün olan en iyi fırsatı sunar. Sizden önceki Bellerbys öğrencileri her yıl üniversitede lisans ve lisansüstü düzeyinde en yüksek puanları almıştır. Bellerbys avantajları :

 • Yoğun akademik hazırlık
 • Uzman İngilizce dil eğitimi
 • Üniversitede başarılı olmak için pratik çalışma becerileri
 • En iyi kalitede öğretmenler ve eğitim
 • Üniversite başvurusu hakkında tam danışmanlık ve tavsiye
 • Önemli üniversite şehirlerinde seçim yapma

En İyi Destek
Bellerbys, 120’den fazla ülkeden gelen öğrencileri ile gerçek bir uluslararası kolej. Kendinizi değerli ve saygıdeğer hissedeceğiniz ve yeni arkadaşlar edineceğiniz sıcak ve dostane bir ortama katılacaksınız. Yardımlarımız ve desteğimiz Bellerbys’de çok mutlu ve başarılı olmanızı sağlayacaktır. 

 • Gelmeden önce gerekli bilgiler ve hava limanı karşılama hizmeti
 • Tam tümevarım programı
 • Kalifiye eğitim danışmanları
 • Kapsamlı öğrenci sigortası
 • Uluslararası öğrencilerin gereksinimlerinde deneyimli, dostane Öğrenci Hizmeti bölümü
 • Her öğrenciye atanan bireysel öğretmen

En İyi Üniversiteler
Bellerbys, İngiltere’deki üniversiteler arasında mükemmel bir üne sahip. Üniversiteler Bellerbys öğrencilerinin yıldan yıla en iyi hazırlanan öğrenci olduklarını ve İngiltere’de muhtemelen başarılı olacaklarını bilmektedir.

 • Üniversitelere düzenli ziyaretler
 • En iyi A Seviye öğrenciler için ‘Oxbridge’  ve Tıp Fakültelerine yönelik sıkı hazırlık
 • İngiltere’nin en iyi 20 üniversitesinden mezun olan tüm A seviye öğrencilerinin üçte ikisinden fazlası
 • Bellerbys Foundation  programı için 890’den fazla lisans programı seçeneği bulunan 50 ortak üniversite
 • %34’ü İngiltere’nin en iyi 20 üniversitesine giden öğrenciler

Programları :
GCSE
A Seviye
Hazırlık
Uzatılmış Hazırlık Programı
İşletme ve Yönetim alanında Diploma
Bellerbys Yaz dönemi
IELTS Express
İngilizce Hazırlık
Okulların bulunduğu yerler :  Londra, Oxford, Brighton, Cambridge
Üniversite Ortakları ve Giriş Yolları
Son 20 yılda öncü kurumlar ile benzersiz ortaklıklar geliştirerek öğrencilere mümkün olan en iyi olanaklar sağlanmıştır. Üniversiteler Bellerbys öğrencilerinin yıldan yıla en iyi hazırlanan öğrenci olduklarını ve İngiltere’de muhtemelen başarılı olacaklarını bilmektedir:
Hazırlık Programı Üniversite Ortakları
Hazırlık programının başarılı bir şekilde tamamlanması 50 ortak üniversiteden birine yerleşmenizi garanti eder. 2005 yılında 400’ün üzerinde öğrenci Bellerbys Hazırlık Programından mezun olarak İngiltere’deki lisans programlarına kaydolmuştur. Bu öğrencilerin %25’i İngiltere’nin en iyi 20 üniversitesine yerleştirilmiştir.
Yüksek Lisans
Geçen üç yıl boyunca, Bellerbys Yüksek Lisans öncesi öğrencileri aşağıda sayılan en iyi İngiliz üniversitelerinde LLM, MBA, MSc ve MA programlarına hak kazandılar:
University of Aberystwyth, Anglia Ruskin University, Aston University, University of Birmingham, Bournemouth University, University of Bradford, University of Brighton, University of Buckingham, Cardiff University, University of Central England, City University, Coventry University, De Montfort University, University of Derby, University of Dundee, University of East Anglia, University of East London, University of Exeter, University of Glasgow, Heriot-Watt University, University of Hull, Keele University, University of Kent, Kingston University, Lancaster University, University of Leeds, Leeds Metropolitan University, University of Leicester, Liverpool John Moores University, London Business School, London School of Economics, London South Bank University, Loughborough University, University of Manchester, Manchester Business School, Middlesex University, Newcastle University, University of North London, University of Nottingham, Nottingham Trent University, Oxford Brookes University, University of Portsmouth, Plymouth University, University of Reading, Roehampton University, University of Salford, University of Sheffield, University of Southampton, University of Stirling, University of Strathclyde, University of Surrey, University of Warwick, University of Westminster and University of Wolverhampton.

Yüksek Lisans Kabul Programı Giriş Koşulları
Yüksek Lisans Kabul Programını (YLKP) başarıyla tamamlayan öğrenciler, MA Yönetim, MBA, MA Uluslararası İşletme, MA İnsan Kaynakları Yönetimi, MSc Finans, MA İşletme ve MA Pazarlama alanları dahil olmak üzere üniversitede geniş bir yüksek lisans yelpazesinde eğitimlerine devam ederler.
University of Aberdeen, Aston University, Birmingham College of Food, Brighton University, Brunel University, Cardiff University, City University, University of Derby, University of Dundee, Durham University, University of Greenwich, University of Hertfordshire, Kent Business School, Kingston University, University of Leeds, University of Leicester, London Metropolitan University, London School of Business and Finance, University of Manchester, Middlesex University, Oxford Brookes University, Sheffield Hallam University, Sotheby’s Institute of Art, London, University of Southampton, University of Sunderland, University of Surrey and University of Westminister.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Benzer İçerikler

Magna Carta College

Magna Carta College Oxford yaşam tarzı ve olanakları sunan Yönetim veya Hukuk alanında bir derece yapmak isteyenler için özel kolej olarak Oxford, Londra ve Birmingham

Devamını Oku »

The Scanbrit School of English

Bournemouth’ta  İngilizce öğrenin! The Scanbrit School of English, İngiltere’nin güney sahil kasabası olan Bournemouth merkezli bir İngilizce dil okuludur. Genç yetişkinler ve yetişkinler için İngilizce

Devamını Oku »
Subscribe to get 15% discount