İngiltere’de Ders Çalışma

İNGİLTERE'DE EĞİTİM- ÖĞRETİM VE DERS ÇALIŞMA YÖNTEMLERİ

İngiltere’de okurken bağımsız olmak  demek sadece evden uzak yaşamak değildir. Hangi kursa giderseniz gidin, sizi, kendinizi düşünmeye ve kendi fikirlerinizi oluşturmaya teşvik edecektir. İngiliz eğitimi kendi yeteneklerinize güvenmenize ve işverenlerin arayacağı İngilizce dil yeterliliği,diğer  yaratıcı ve analitik çözümleme becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Öğrenciler ve öğretmenler arasında yakın temas İngiltere’deki eğitimin asıl gücünü oluşturur. İngiltere’de eğitim aynı zamanda uluslararası öğrenciler için mükemmel İngilizce dil desteği sağlar. İngilizce eğitimi, öğrencilerin başarılı bir şekilde ana bölümlerini tamamlamaları için gereken dil ve çalışma becerilerine odaklanmıştır.

İngiltere'de yüksek lisans programları

Eğer İngiltere’de bir lisansüstü öğrenci iseniz,  çoğunlukla kendi inisiyatifinizlesinizdir,  bu gerçekten sizin düşünme ve araştırma becerilerinizi geliştirir. Öğretilen derslerinde, lisansüstü öğretmenler ve öğretim görevlileri çalışma çerçeve sağlarlar ama tabii ki kendi çabalarınızı teşvik ederler. Lisansüstü araştırma programları ile, temel öğretim yöntemi akademik gözetimde orijinal araştırma tamamlanır.
İngiltere’de birçok lisansüstü araştırma programları araştırma becerileri konusunda giriş eğitimi vermektedir.  Bu yapmanız gereken ileri araştırma için hazırlamanıza yardımcı olacaktır.

İngiltere'de MBA

İngiltere’de Master of Business Administration (MBA) zorlu ve yoğun lisansüstü eğitimidir.
Birçok malzeme aracılığıyla ders çalışmak, projeler ve ödevler tamamlamak ve düzenli sunumlar yapmak zorundasınız. Öğretim yöntemleri arasında MBA karakteristik vaka çalışmaları, simülasyonlar ve iş oyunları yer alıyor.

İngiltere'de Lisans Dersleri

İngiltere’de lisans programları ilgi alanlarınıza göre esneklik sağlayabilir. Lisans derecesinde bazı temel konular zorunlu olmasına rağmen, aynı zamanda isteğe bağlı modüller arasında seçim yapabilirsiniz. Bu size kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek önemli alanlarda uzmanlaşma fırsatı verir.

Dersler İngiltere’de lisans programının önemli bir parçasıdır, ancak küçük öğretici  seminer grupları içinde  zamanınızın çoğunu harcarsınız. Öğretmen ve diğer öğrenciler ile tartışacağız ve önceden hazırlanmış konuları analiz edersiniz. Burada fikirlerinizi bulacaksınız ve görüşlerinizi açıklayabileceksiniz.

İngiltere’de bir teknik lisans derecesi konu seçerseniz, zamanınızın büyük bir bölümünü denetimli laboratuar çalışmalarında geçirirsiniz. Eğitimler size gerekli teknik becerilerini geliştirmeye yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

İngiltere'de İngilizce dil kursları

İngiltere,  İngilizcenin anavatanıdır ve başka dili konuşan öğrencilere dil eğitiminde çok uzun bir geçmişe sahiptir.

Seçtiğiniz herhangi bir okul uluslararası öğrenci ile çalışma deneyimine sahip olacaktır.
İngiltere’de İngilizce dil kursları her düzeyde mevcuttur. İhtiyacınıza uygun bir kurum ve seviye mutlaka mevcuttur.  Öğrenciler sınıfa girdikleri andan itibaren iletişim kurmak için teşvik edilir. İngiltere’de İngilizce Dil kursları için yaratıcı öğretim yöntemlerinin bazıları şunlardır:


* Oyunlar
* Rol oynama egzersizleri
* Problem çözme
* Grup tartışmaları

Ayrıca bağımsız çalışma için teknoloji ve dil laboratuarları kullanabilir.

İngiltere'de bağımsız okullar ve kolejler

İngiltere’deki özel okullar iyi öğretim ve mükemmel tesislerinin kalitesiyle bilinir. Öğretmen küçük bir grupta size gerekli olan tüm bireysel ilgiyi verir.  Bağımsızlık, sosyallik ve öğrenme sevgisini İngiltere’deki tüm özel okullarda okuyanlar elde edebilir.

İngiltere'de kariyer ve üniversite öncesi kursları

İngiltere’de kariyer temelli eğitim çalışmaları öğrencilerin çalışmaları için sorumluluk almaya teşvik etmektedir.Diğer öğrencilerle birlikte  üniversite kütüphanelerinde projeler üzerinde çalışabilir ya da aldığınız eğitimin bir parçası olarak pratik yapabilirsiniz


Birleşik Krallık’ta edinilen tüm bilgi ve becerilerde hedef  ilerdeki mükemmel kariyerin altyapısını oluşturmaktır.

Subscribe to get 15% discount