Genel İngilizce

Yoğun Genel İngilizce

•    Günlük konuşmalarda akıcılık ve etkili iletişim
•    Her yaştan yetişkinler için çok uluslu bir ortamda yoğun İngilizce kursları
•    Esnek başlama tarihleri ve kurs süresi
•    Haftada 25 veya 30 ders eğitim alma alternatifleri
•    Konuşma İngilizcesi ekstra dersleri – sosyal hayatta, işinizde ve eğitiminizde kullanacağınız İngilizcenizin akıcılık kazanması için

İngiltere’de genel İngilizce programları konuşma, telaffuz ve dinleme çalışmalarına ağılık vererek pratik konuşma yeteneklerinizi geliştirir. Yapılandırılmış ve düşünce gücünüzü kullanmanıza olanak tanıyan derslerde İngilizce öğrenerek ve pratik yaparak günlük kullandığınız İngilizce’de büyük ilerlemeler kaydedeceksiniz. Eğitim içeriğinde dil bilgisi, kelime, günlük konuşma İngilizcesi ve deyimler öğretilir.

Birçok okul konuşma kulüpleri, sosyal İngilizce Konuşma sınıfı gibi adlar altında konuşma, dileme ve kelime bilginizi geliştirecek eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler konuşma üzerine vurgu yapar ve bunu role play, fikirlerin sunumu, tartışma gibi etkinliklerle yapar. Bu eğitimlerde İngiliz hayat ve kültürü de yakından tanınmış olur.

Yarı Yoğun Genel İngilizce

Haftada 20 ders İngilizce eğitimi alacağınız yarı yoğun genel İngilizce programlarında dil bilgisinin yanı sıra konuşma, dinleme, yazma ve telaffuz yeteneklerinizin gelişmesi amaçlanır. Ekstra konuşma sınıflarında düzeltme ve geri bildirimlerle rahat bir ortamda İngilizce konuşma becerilerinizi arttırabilirsiniz.

Subscribe to get 15% discount