Kariyerinizi İngiltere’de Master İle Taçlandırın

İNGİLTERE’DE YÜKSEK LİSANS (MASTER)

İngiltere master için en çok tercih edilen ülkedir. Hem eğitim kalitesinin yüksek oluşu, hem de sunulan programların çeşitliliği buna katkısı büyüktür.

Neden İngiltere’de Master Yapmalısınız?


•    Lisans eğitiminden sonra uzmanlaşmak istenilen alanda İngiltere’de yapılan lisansüstü bir eğitim rekabetçi iş hayatında kişiye önde başlama şansı verir. İngiltere’den almış olduğunuz yüksek lisans derecesi ile kariyerinize iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.


•    İngiltere master programlarında uzmanlaşmıştır. 1 yıllık master programları hem zaman kaybını önlemekte hem de kariyer anlamında birçok fırsatın kapısını açmaktadır.

•    İngiltere yenilikçilikte dünya lideridir ve  üniversiteler  modern tesisler ve imkanlara  sahiptir.

•    İngiltere’deki yüksek lisans ve MBA programları 1 yıldır, ABD ve Kanada gibi diğer ülkelerde 2 yıldır.

•    İngiltere’de  yüksek lisansın seçilmesi, iş hayatından sadece 1 yıl ayrı kalacağınız anlamına gelir. İş hayatına atıldıktan sonra da İngiltere’de master yapabilirsiniz.

•    İngiltere’de master yapmak demek sadece 1 yıl için öğrenim ücreti ve konaklama ödemek demek  ve siz bile anlamadan önce işyerine geri döneceğiniz anlamına gelir.

•    İngiltere’deki yüksek lisans eğitiminiz süresince dünyaca en ünlü iş dili olan İngilizce ile iç içe olacaksınız.

.•   Aynı zamanda, gerçek anlamda uluslararası toplumun bir parçası olacaksınız – tek bir kampüste 50’den fazla değişik milletten öğrenciler bulabilirsiniz   
İngiltere’deki bir üniversitede bir yüksek lisans, doktora veya MBA eğitimi almanız bağımsız düşünce ve öz disiplin yeteneğine sahip olduğunuzu işverenlere ispat edecektir. Araştırmanızda edindiğiniz analiz yeteneğinin kendi şirketlerine de ciddi bir katkı olduğunu bilirler.

•    İngiltere’de sunulan lisansüstü derslerin geniş bir yelpazede olması size büyük esneklik sağlar. Lisansüstü diploma kursu (PG Dip)’e kayıtla başlayabilir ve bir yüksek lisansa transfer olabilirsiniz, ya da bir doktora ile başlayıp, bir MRES (araştırma master)’a devam edebilirsiniz.

Planladığınız master programı ile ilgili Real Eğitim’le iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Benzer İçerikler

Kaplan International Languages

Kaplan, dünyanın 100’ün üstünde farklı noktasında 100’den fazla eğitim programı sunar. Avustralya’da gençlere özel İngilizce kursundan, Londra’da Master eğitimine uzanan geniş seçeneklerimiz sayesinde ister İngilizcenizi

Devamını Oku »

ETC International College

ETC INTERNATIONAL COLLEGEETC  International College, British Council tarafından İngilizce Dil Eğitimini konusunda akreditedir.  Okul 1989 yılında kurulmuştur ve  ingilizce dil eğitimi ve özel amaçlı programlar vermekte deneyimlidir.

Devamını Oku »

UCLan University 

UCLan – The University of Central Lancashire The Uniersity of Central Lancashire, 35.000 öğrenci ve eğitimci kadrosu, 500 lisans ve 180 lisans üstü program alternatifiyle

Devamını Oku »
Subscribe to get 15% discount