Öğrenci Görüşleri

Brighton/İngiltere  – BAHAR DAĞSUYU

Merhaba benim adım Bahar. Ben Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nı babamın bir arkadaşı tavsiyesiyle iletişime geçtim. İngiltere’ye gelip gelmeme konusunda çok kararsızdım fakat acentem beni bu kararsızlıktan çekip çıkardı  ve bana çok güzel fırsatlar sunarak Brighton St Giles’ta eğitimimi tamamlamama yardımcı oldular. Eğitimim süresince de her konuda sorunumu çözdüler. Normalde Adana’da yaşıyorum ve şehrimde birçok acente olmasına rağmen ben hepsinden ilgili, sıcak ve mantıklı olan Real Eğitim’i seçtim ve bir kez daha anladım ki en doğru tercihimi hem bu okulu hem de Real Eğitim’i seçmekle yaptım. Her şey için sonsuz teşekkürler… 

Londra/İngiltere – EYLÜL SİVRİ

Üniversiteden mezun olduktan sonra İngilizce pratiğimi geliştirmek için İngiltere’ye gitme kararı aldım. Bu süreçte birçok yurtdışı eğitim danışmanlığı firmasıyla görüştüm. Türkiye’de çok fazla danışmanlık firması olmasına rağmen, içlerinde bilgili ve samimi olanı ayırt etmek çok zor olmadı. Şu an Londra’da Lite College’ta eğitim alıyorum. Okulum hem ekonomik,  hem eğitim kalitesi çok iyi hem de konum olarak Londra’nın merkezinde bulunuyor.  Şu an ayrıca bir firmada staj yapıyorum. Bu da hem İngilizcemi geliştirmeme faydalı oluyor hem de İngiliz iş kültürünü öğrenmemi sağlıyor.
Erasmus programı için daha önce yurtdışında bulunmuştum ancak İngiltere benim için çok farklı ve yararlı bir deneyim oldu. Her konuda bana çok destek olan REAL EĞİTİM’E çok teşekkür ederim. 

Subscribe to get 15% discount