İngiltere’de Eğitim Ücretleri

İNGİLTERE’DEKİ ULUSLAR ARASI ÖĞRENCİLER İÇİN OKUL ÜCRETLERİ

İngiltere’de eğim almak, düşündüğünüzden çok daha ucuz! Eğitim ücretleri, İngiltere’de eğitim almanın sağladığı daha iyi İngilizce, çalışma deneyimi, kariyerinizle ilgili yeteneklerinizi  geliştirme, farklı kültürlerle birlikte yaşama ve yeni arkadaşlıklar geliştirme gibi fırsatları da içerir. İngiltere’de eğitim paha biçemeyeceğiniz bir deneyimdir.
İngiltere’deki eğitim ücretleri eğitim alacağınız dala ve süresine bağlı olarak değişir. Aşağıda eğitim çeşitleri ile ilgili bilgi amaçlı fiyatları bulabilirsiniz. ( Gitmek istediğiniz okulun fiyatı için bizi arayınız)

İngiltere Lisans Ve Lisansüstü Eğitim Fiyatları

Nerede eğitim almak isterseniz isteyin, İngiltere’deki eğitiminizden çok şey kazanacaksınız. Aşağıda yaklaşık eğitim ücretlerini bulabilirsiniz. Seçtiğiniz okulun tam ücreti için bizi arayınız.

İngiltere eğitim ücretleri sadece dersleri ve seminerleri içermez. Bunlara ek olarak aşağıdaki avantajları da sunar :

•    Okul kütüphaneleri nden ve data arşivinden sınırsız faydalanma
•    Kapsamlı araştırma kaynaklarını kullanma
•    Modern bilgisayar olanaklarından faydalanma
•    Fen ve uygulama laboratuarlarını kullanma
•    Modern donatılmış workshopları kullanma
•    Fantastik spor etkinliklerine katılım
•    Kişisel danışmanlık, deneyimli, profesyonel destek servisinden faydalanma
•    Müzik odaları, film ve tiyatro stüdyoları, animasyonlar ve yaratıcı aktivitelerden faydalanma


Uluslar arası bir öğrenci olarak İngiltere’de modern, bağımsız ve çok uluslu bir öğrenme ortamından yararlanacaksınız.

Uluslararası öğrenciler için İngilizce dil okul fiyatları


İngilizce dil okulu fiyatları hangi kurumda eğitim alacağınıza, haftalık kurs saatine ve tipine bağlı olarak çok değişebilir.  
Bir haftalık İngilizce kursu 100 Pound’dan 1.000 pounda kadar olabilir. Kursun nerede olduğuna, ne gibi ek aktiviteler içerdiğine, ya da genel İngilizce veya amaca özel program olduğuna bağlı olarak değişir. Detaylı bilgi için bizi arayınız.  
Bazı akredite olmamış dil okulları düşük fiyatlar verebilirler. Yüksek kaliteli, akredite olmuş kurslarda İngilizcenizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz. Akredite olmamış dil okullarıyla vize alınamaz.

16 Yaşından Küçükler İçin Gözetmen

İngiltere’de 16 yaşından küçük her öğrencinin gözetmeni olmalıdır. Koruyucular İngiltere’de yaşayan genelde 25 yaşından büyük, öğrencinin acil ihtiyaçlarında, hastalıklarında ve eve gidemeyeceği tatillerde yardımcı olacak kişilerdir. İskoçya’da da gözetmen bir zorunluluktur.     

Subscribe to get 15% discount