Hakkımızda

İngiltere, Amerika, Avustralya, Kanada, Malta,Yeni Zelanda Almanya, Avusturya başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesindeki dil okullarına, üniversitelere(lisans, master, doktora) ve diploma programlarına öğrenci yerleştiren Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, dünyanın önde gelen üniversiteleri, dil okulları ve kolejleriyle çalışmaktadır.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, temsilcisi olduğu tüm kurumları titizlikle seçer. Çalıştığı kurumların Yetkili kurumlar tarafından akredite olmuş ve uzun yılların bilgi birikimine ve deneyimine sahip olmasına özellikle dikkat eder.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, verdiği danışmanlık hizmetinin kalitesiyle de rakiplerinden ayrılmaktadır. Her öğrenci akademik başarısı, kariyer hedefleri ve ekonomik durumu göz önünde bulundurularak özel olarak değerlendirilir ve kendisine en uygun programa başvurusu yapılır, kabul mektubu alınır, vizesi başvurusu yapılır, vize alındıktan sonra tercihlerine en uygun konaklaması ve uçak bileti ayarlanır ve öğrenci gideceği şehir, okul ve programla ilgili oryantasyon bilgisi verildikten sonra uğurlanır ve yerel temsilcilerimizle(*) karşılanır ve eğitim süresince ücretsiz destek alır.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, öğrenci adaylarına sunduğu geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programı mutlaka portföyünde bulundurmaktadır. Cazip promosyonlarla ve çeşitli burslarla öğrencilerini desteklemektedir. Öğrencilere sunulan tüm fiyatlar okulların kendi özel fiyatı olup, yapılmış anlaşmalar çerçevesinde bazı okulların bize özel fiyatları da olabilmektedir.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; öğrenci memnuniyeti odaklı, akademik, dinamik ve samimi hizmet anlayışıyla yurtdışı eğitim danışmanlığına devam etmektedir.

Eğitim Programlarımız

Hizmetlerimiz

Subscribe to get 15% discount