Burlington School – London

Öğrenciler için muhteşem bir mekan

Burlington School günde üç seans, genelinde 600 öğrenci kapasitesine sahiptir. İyi ve kültürel karışım dengeli öğrenci nüfusu sağlamak için her türlü çabayı gösterir. Okul binası geniş ve ferah Londra güney-batısında güvenli bir yerleşim bölgesinde (Fulham) yer almaktadır. Londra alışveriş ve eğlence tesislerinin tam yelpazesine sahiptir. Londra şehir merkezine metro ile tüm eğlence merkezlerine sadece 15 dakika mesafededir.

Burlington School of English İmkanları

Okul öğrencileri için kullanıma kafe bar, kütüphane, kendi kendine erişim malzemeleri, ücretsiz internet ve e-posta (geniş bant), bir dinleme merkezi ve bir açık hava bahçesi ile iyi donatılmıştır. Kendi öğrenci Konaklama ve Bakım Memuru, Kütüphaneci ve Sosyal Program Organizatörü vardır.

Tüm Yıl Boyunca Açık

Öğrenciler, herhangi Pazartesi derslere başlayabilir. Okul Noel’de bir iki haftalık tatil ve Paskalyada  bir hafta dışında, bütün bir yıl boyunca açıktır.

Programları

Genel İngilizce
Öğretmenler için İngilizce
Üniversite hazırlık
İngilizce yazma çalışmaları
Genç öğrenciler için yaz okulları
Kültürel çalışma programları
Sınav hazırlık programları
İş İngilizcesi
Bire-bir dersler
Gruplar
http://www.burlingtonschool.co.uk

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Benzer İçerikler

Language Upon Thames – London

LANGUAGE UPON THAMESAmacınız İngilizce Üniversite eğitimi almak, kariyerinizde yükselmek, TOEFL ve IELTS gibi bir sınavda başarılı olmak, İngiltere’de yaşama adapte olmak veya gezip dünyayı görmek

Devamını Oku »
Subscribe to get 15% discount