ISIS Group /Greenwich School of English – London

 Isis David Brown ve Robert Darell tarafından 1991 yılında kurulmuştur. Şirket Haziran-Eylül arası akademik yıl boyunca İngiltere’de üniversite öğrencileri için turlar yapmaya başlamıştır. Yaz aylarında, yabancı öğrenciler için yaz İngilizce dil kurslarını açar.

Bugün Isis hala  öğrenci turları yapar, çeşitli Üniversitelerin satın alma konsorsiyumları tarafından akredite olmak için sadece dört firmadan biri haline gelmiştir. Her yıl bu eğitim turları 12.000 ‘den fazla öğrenci taşırlar.

Isis Yaz programları büyüklüğü ve popülerliği giderek büyüdü ve şimdi her yaz 10.000 yabancı öğrenci konuksever 14 merkezinde eğitim alıyor.

Greenwich Okulu, yetişkinler için  İngilizce dil eğitim merkezi  1993 yılında Worthing’ten  Londra’ya taşındı. 1997 yılında  Greenwich’teki bugünkü daha büyük  binasına taşındı.

1999 yılında, İsis Brighton merkezinde bir bina satın aldı ve Brighton Okulu açıldı, Genel İngilizce kursları sunmaktadır.  Bucksmore Yaz Programları adı altında  iş ve bireysel öğrencilere yüksek kaliteli yaz kursları sunmaktadır.
2009 yılında, tarihi ve savaş turları konusunda uzmanlaşmış iyi saygın Key Stage Travel devraldı. Niş eğitim tur programları kapsamında  Studytrips programının bir parçası haline gelmiştir. Şubat 2010 yılında, Oxford Oriel College yanında  bulunan Oxford Tutorial College bünyesine kattı. Son 20 yılda, Oxford Üniversitesine öğrenci yetiştirmektedir.  2010 Eylül ayında Oxford Foundation Programın lansmanı ile üniversite öncesi kurslar portföyünü geliştirmektedir.

Oxford Tutorial College
School Tours
CollegeTours
Study Centres
Summer Centres
BucksmoreSummers
Teacher Training

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Benzer İçerikler

International House London

International House London 50 yılı askın bir süredir dil eğitimi programları ve öğretmen eğitimi programları düzenleyen bir okuldur. Covent Garden yakınlarında bulunan geniş ve birçok

Devamını Oku »

İngiltere’de MBA

İNGİLTERE’DE  EN İYİ ÜNİVERSİTELERDE MBA YAPIN, FARKINIZ OLSUN! İngiltere’de dünyanın önde gelen ekonomilerinden biridir ve sanayileşmiş ülkeler  olan G20 grubunun bir üyesidir. MBA Birliği (AMBA)

Devamını Oku »

Olivet English Lnaguage School

Olivet British Council tarafından akreditedir ve tüm alanlarda yüksek standartları karşılamaktadır. Tüm dünyadan gelen çok uluslu öğrencilere 30 yıldır kaliteli İngilizce dil programları hazırlamaktadır. Öğretim

Devamını Oku »
Subscribe to get 15% discount