Bloomsbury International – London

Bloomsbury International, eski ile yeninin mükemmel bir karışımıdır. Göz alıcı bir binada yerleşiktir; bu bina öylesine özeldir ki hükümet koruması altındadır ve üzerinde hiçbir değişiklik yapılamaz. Binanın içi orijinal özelliklerinin çoğunu korumasına rağmen, bina tamamen yenilenmiştir ve kablosuz bilgisayar bağlantıları ve en son görsel-işitsel çalışma donanımları da dahil olmak üzere 21. yüzyıl konforu ve teknolojisini sunar.

Bloomsbury’nin bulunduğu bölge Londra’nın entelektüel ve edebi açıdan kalbi sayılır ve British Museum’a, Londra Üniversitesi’ne ve son yüzyılın meşhur entelektüel Bloomsbury Grubuna ev sahipliği yapar. Ayrıca, Londra’nın Batı Yakasının heyecan verici ve aktif şehir yaşamına beş dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

Okul, dil eğitim operasyonlarının çeşitli kollarında uzun yıllar deneyim kazanmış bir grup nitelikli ve adanmış profesyonel tarafından yönetilir. Hep birlikte, sizleri öğrenci olarak merkezde tutan yüksek kalitede bir öğrenme deneyimi sunarak ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize her zaman öncelik verirler.

Bloomsbury International’ın binaları :
Merkezde yerleşik, British Museum’a 500 metre mesafede, metro istasyonlarına ve ana hat otobüs terminallerinin çok yakınındadır.

Londra merkezinin en meşhur bölümünde, Londra Üniversitesi kampusu yakınında, ilkbahar ve yazın çiçeklerle dolan Londra’nın yeşil ve sakin meydanlarından birinin hemen yanında bulunur.

ADSL bağlantısı ve dizüstü bilgisayarlar için kablosuz İnternet bağlantı teknolojisi sunan 20 bilgisayarlı İnternet stüdyosu ile donanmıştır ve çok iyi tasarlanmış hoş bir kafeterya, sinema ve kütüphanesi bulunmaktadır.

Konforunuzu ve güvenliğinizi ön planda tutan yüksek standartlarda döşenmişti.

Genel İngilizce

Bu kurslar, İngilizce düzeyinizin değerlendirilmesi, kişisel zayıf ve güçlü noktalarınızın belirlenmesi ile başlar, Sınavdan sonra düzeyinize uygun bir sınıfa yerleştirilirsiniz. Kursun içeriği, örneğin dilbilgisi, sözcük hazinesi, telaffuz, okuma-yazma ve dinleme yetenekleri gibi bütün dil alanlarını kapsar. Akıcı ve etkili iletişime özellikle ağırlık verilir.

En önemli amaç, çoğu öğrencinin önceden sahip olduğu pasif bilgiyi etkili kılmaktır. Bu demektir ki, bir haftalık bile olsa kısa süreli bir kursun da faydası olur. Kişisel gereksinmelerinize elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya hazırız.

İş için İngilizce

Dünyanın her yerinde şirketlerin uluslararası nitelik kazanmasıyla ve iletişimin hızlanıp kolaylaşmasıyla, İngilizce iş için dünya çapında tercih edilen dil olmuştur. Birçok şirket, çalışanlarına İngilizce bilmeyi şart koşmuştur.

Bloomsbury International’da, iş için İngilizce’yi grup olarak sınıfta okumayı seçebildiğiniz gibi, uzmanlık alanınıza uygun kişisel bir program da geliştirebiliriz. İsterseniz, kendi meslek alanınızda bir staj programı da seçebilirsiniz.

Yöneticiler için İngilizce

İngilizcesini en kısa zamanda ilerletmek isteyenler, en çok altı kişilik küçük sınıflarda yer alan yoğun kurslardan ve kişisel derslerden yararlanabilir. Bu öğretim, her öğrencinin mesleki, akademik veya sosyal gereksinmelerine belirlenebilir. Esas amacı, katılanların iletişim yeteneklerini geliştirmek ve kendilerine güvenerek İngilizce konuşmalarını sağlamaktır.

Öğrenciler, dersler arasında, ortak tesislerin yanı sıra kendilerine mahsus Yönetici Salonunda buluşup wi-fi, kahve, çay ve gazetelerin bulunduğu konfor içinde çalışıp aralarında İngilizce konuşabilirler. Ayrıca sosyal etkinlik programımıza katılarak İngilizcelerini sosyal ortamda da geliştirebilirler.

IELTS Hazırlık Programları

İyi bir IELTS [İngilizce Dili Uluslar arası Sınav Sistemi] notu İngilizce öğretim yapan üniversitelere giriş için dünya çapında tanınır. Genellikle çok küçük sınıflarda günde üç yoğun ders şeklinde yer alan sınav hazırlığı, IELTS’e özel dil konularına ek olarak aynı zamanda sınav geçme tekniğinizi de geliştirir.

TOEIC Hazırlık Programları

TOEIC [İletişim Dili olarak İngilizce Sınavı] uluslararası ortamda çalışanların günlük yaşamdaki İngilizce yeteneklerini ölçer. İyi bir TOEIC puan sayısı, iş alanında iyi İngilizce iletişim kurabildiğinizi işvereninize kanıtlar. Haftada 15 dersten oluşan TOEIC hazırlığı, sınav başarınızı en yüksek düzeye çıkarmayı amaçlar.

TOEFL Hazırlık Programları

İyi bir TOEFL [Yabancı Dil İngilizce Sınavı] notu İngilizce öğretim yapan üniversitelere giriş için dünya çapında tanınır. Genellikle çok küçük sınıflarda günde üç yoğun ders şeklinde yer alan sınav hazırlığı, TOEFL’e özel dil konularına ek olarak aynı zamanda sınav geçme tekniğinizi de geliştirir.

Cambridge Sınavlarına Hazırlık Programla

Cambridge Sınavları uluslar arası alanda tanınmıştır ve 3 düzeyde yer alır. Sınavlar 5 bölümden oluşur: Okuma, Yazma, İngilizce Kullanımı, Dinleme ve Konuşma. Haftada 20 dersten 10 ya da 12 hafta süren programın ağırlık noktası, sınavda başarılı olmak için gerekli dil biliminin yanı sıra sınav tekniği yeteneklerinizi geliştirmektir.

London Life – Tatil Programları

Londra’yı gezin, dostlar edinin ve İngilizce öğrenin!

Bloomsbury International’ın «Londra Yaşamı» programı, Genel İngilizce derslerini, öğretmen yönetimi altında Londra ve çevresinde yer alan sosyal ve kültürel etkinliklerle birleştiren özel bir programdır.
Bir, iki, üç ya da dört haftalık bir kurs seçebilirsiniz. Bunu bitirince doğal olarak öğreniminizi öteki programlarımızın birinde sürdürebilirsiniz. Bütün okul ve kayıt masrafı, öğrenim kılavuzları ve «London Life» tişörtünü içeren hatıra paketi program fiyatına dahildir. Ulaşım masrafları ücrete dahil değildir.
Kurs süresince bu harika kenti yaşayıp tarihini ve çağdaş kültürünü öğrenip çekici yerlerini gezebileceksiniz. İngilizce dil yeteneklerinizi bu çerçevede geliştirirken uluslararası dostluklar kurabileceksiniz.

TOEIC SINAVI

TOEIC [İletişim Dili İngilizce Sınavı] uluslararası ticaret ve iş ortamında İngilizceyi ne kadar kullanıp anlayabildiğinizin ölçüsüdür. Sorular iş yaşamındaki günlük durumlardan alınmıştır. Sınav, çoktan seçmeli 200 sorudan oluşur.

İki saat sürer ve iki bölümü kapsar:
Dinleme (100 soru)
Okuma (100 soru)
Her bölüm için 5 ile 495 arasında puan alırsınız. Sınavın sonunda toplam 990 üzerinden notunuz verilir.
Sınav notunuz, uluslararası ticaret çerçevesinde mesleki ilerleme şansınızın da göstergesi olabilir.
Bloomsbury International resmi bir TOEIC sınav merkezidir.
TEFL Programları
TEFL London, Trinity College London tarafından akredite olmuş, uluslar arası tanınırlıktaki Trinity TESOL sertifikası alabileceğiniz bir öğretmen eğitim programıdır. Bu size İngilizce’yi yabancı dil olarak (TEFL)  öğretebileceğiniz mükemmel bir kariyer kazandırır. Kalifiye bir TEFL olarak dünyanın her yerinde hem seyahat edebilir hem de İngilizce öğretmenliği yapabilirsiniz. Böylece yeni kültürler tanır, yeni diller öğrenebilir ve yeni öğrencilerle tanışabilirsiniz.
Kursu içeriğinde çok dilli öğrencilere pratik öğretim yöntemleri bulunur. Profesyonel TEFL eğitimcileri öğretmenlerin ihtiyaçlarını anlar ve onlara destek sağlarlar.

http://www.bloomsbury-international.com

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Benzer İçerikler

London Meridian College – London

 Londra’daki İngilizce dil okulunuz2001 yılında kurulan London Meridian College Londra’da British Council akreditasyonlu İngilizce dil eğitimi programları sunar.Programları : Genel İngilizce Programları IELTS ILEC  :

Devamını Oku »
Subscribe to get 15% discount