International House London

International House London 50 yılı askın bir süredir dil eğitimi programları ve öğretmen eğitimi programları düzenleyen bir okuldur. Covent Garden yakınlarında bulunan geniş ve birçok olanağa sahip kampüste eğitim yapan okul International House World Organisation kurucusudur.
International House London her yıl 150’den fazla ülkeden 7000 öğrenciye eğitim vermektedir. Öğrenciler çok uluslu bir ortamda eğitim alarak yeni arkadaşlıklar ediniyor ve de şehri tanıyorlar.

Eğitim Programları

  • Genel İngilizce
  • IELTS ve Cambridge Hazırlık
  • Universite Foundation Porgramları

Hukuk Foundation Programı  : University of Birmingham işbirliği ile
İşletme Foundation Programı
Mühendislik Foundation Programı

  • Öğretmen eğitimi Programla

CELTA : Yabancı dil olarak Fransızca, Almanca, İtalyanca ve ya İspanyolca’yı öğretmek isteyenler için düzenlenen Cambridge ESOL onaylı sertifika programı
International House Londra CELTA ve DELTA programları konusunda British Council akreditasyonludur. Ayrıca İngilizce öğretmenleri için yenilenme programları düzenlenmektedir.

  • Executive programlar

Genel iş İngilizcesi
Bankacılık ve Finans için İngilizce
Hukuk İngilizcesi
İnsan Kaynakları İngilizcesi
Birebir dersler
Tıp İngilizcesi
Petrol Endüstrisi için İngilizce
Kültürel farkındalık programları : Yeni bir ülkeye yerleşen ve ya uluslar arası çalışanları yönetecek kişiler için programlar.

  • 12 – 17 yaş grubu öğrenciler için Paskalya ve Yaz okulları : International House Oxford’un bulunduğu St. Edwards School’da düzenlenmektedir. Tarihi Oxford şehrinde bulunan St. Edwards School öğrencilere rezidans konaklamalı yaz okulu alternatifi sunar. Programa İngilizce eğitiminin yanında Henley, Bath, Birmingham, Bristol, Chentenham, Gloucester, Stratford Upon Avon, Warwick ve Windsor şehirlerine gezileri de kapsayan  çeşitli aktiviteler de dahildir.  
Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Benzer İçerikler

The Englis Studio

The English Studio Londra merkezindedir. Uygun fiyata geniş bir yelpaze İngilizce programını British Council akreditasyonuyla sunar. Okulda bireysel ilgi, destekleyici çevre ve uzman eğitim kadrosu

Devamını Oku »

Exel English- London

Excel English English Uk ve Quality English üyesidir. The English Network TEN faaliyetlerine katılır. Öğretim standartları, güzel binası ve konumu ve yüksek standartlı öğrenci işleri

Devamını Oku »
Subscribe to get 15% discount