Magna Carta College Oxford yaşam tarzı ve olanakları sunan Yönetim veya Hukuk alanında bir derece yapmak isteyenler için özel kolej olarak Oxford, Londra ve Birmingham Üniversitesi akademisyenleri tarafından kurulmuştur.

Profesör ve öğretim görevlileri birinci sınıf özgeçmişlere sahiptir.  Okul, kabul şartlarında eğitim görmek isteyen öğrencilerin akademik geçmişlerini çok geniş tutmaktadır, zira bu alanlarda eğitim almak isteyen öğrencilerin akademik başarılarından çok motivasyonlarının başarılı olmalarında etkili olduğunu düşünüyor. ABD’dekilerin aksine, iş deneyimi olmadan da MBA yapmayı mümkün kılıyorlar.

Eğitim Alabileceğiniz Alanlar :

MBA – Uluslararası Yönetim

MBA – Uluslararası İş Hukuku 

MBA – Uluslararası Sağlık Yönetimi 

MA – Pazarlama 

Yüksek Lisans – İşletme Bilgi Yönetimi 

Master Giriş Lisans Diploması – İşletme ve Hukuk 

MBA (International Management) Lisans Tamamlama

Magna Carta College University of Wales diploması vermektedir.


University Of Wales

1893 yılında Royal Charter tarafından kurulan University of Wales, Galler’de,  Birleşik Krallıkta ve yurtdışındaki diğer yüksek öğretim kurumlarında birçok yüksek öğrenim öğrencisine diploma veren bir kurumdur. Bugüne kadar Üniversitenin 600.000 üzerinde mezunu vardır.

Üniversitenin konumu sadece Galler’in yüksek öğrenim sektöründe yüksek eğitim vermenin dışında ulusal bir kurum olarak Galler kültürü, dili ve ekonomisinin korunmasında ve geliştirilmesinde önemli bir role sahiptir.

University of Wales, Galler Üniversiteler Birliği oluşturacak, Galler’deki 6 üniversite ile bir mutabakat zaptı imzaladı. Buna göre ortak girişimler, araştırma grupları ve diğer yeni girişimler üzerinde yakın bir çalışmalar yapılacak.

Bu üniversiteler :  
Glyndŵr University
Swansea Metropolitan University
University of Wales Institute, Cardiff (UWIC)
University of Wales, Newport
University of Wales, Lampeter
Trinity University College
Son iki kurum 2010 sonbaharında birleşerek University of Wales, Trinity St David oluyor.

Üniversite ayrıca Aberystwyth Üniversity, Bangor Üniversity, Cardiff Üniversity ve Swansea Üniversity ile bağlantıları koruyor.

Wales Üniversitesi, İngiltere’de ve İngiltere dışında 120’den fazla yüksek eğitim kurumunda diploma verir. Her yıl 15.000 lisans ve 4.000 yüksek lisans diploması vererek Birleşik Krallık’ta en büyük ikinci kurumdur.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Benzer İçerikler

ETC International College

ETC INTERNATIONAL COLLEGEETC  International College, British Council tarafından İngilizce Dil Eğitimini konusunda akreditedir.  Okul 1989 yılında kurulmuştur ve  ingilizce dil eğitimi ve özel amaçlı programlar vermekte deneyimlidir.

Devamını Oku »

London Empire Academy

Londra Empire Academy (LEA) ilgili, yaygın olarak tanınan ve tüm dünyada saygı duyulan iş nitelikleri sunan lider bir kurumdur.Öğrenmeye pratik yaklaşıma sahip ünlü meslek kuruluşları

Devamını Oku »

Language Upon Thames – London

LANGUAGE UPON THAMESAmacınız İngilizce Üniversite eğitimi almak, kariyerinizde yükselmek, TOEFL ve IELTS gibi bir sınavda başarılı olmak, İngiltere’de yaşama adapte olmak veya gezip dünyayı görmek

Devamını Oku »
Subscribe to get 15% discount