Cambridge Seminars Tutorial College

Cambridge Seminars Tutorial College  tarihi Cambridge  merkezine yürüme mesafesinde yer almaktadır.  Son 25 yılda mükemmel başarı geliştiren iyi bir okuldur.

Üniversite öğrencilerinin çok hızlı bir şekilde yerleşmelerini ve kendi çalışmalarını yapılandırmalarını sağlayan, çok samimi ve sıcak bir atmosfere sahiptir. Personeli 30 yıllık deneyime sahiptir.
İngiliz Akreditasyon Konseyi tarafından akredite edilmektedir. Yüksek akademik başarı kalitesi önde gelen üniversiteler tarafından çok beğenilmektedir. British Council üyesidir. Son zamanlarda Pakistan ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi yerlerde yurtdışı karma sergiye katıldı. Anahtar güçü ortalama 4-5 öğrencilik küçük sınıflar ve deneyimli öğretim kadrosudur. Üniversitenin  ana odak noktası : Üniversite öncesi Foundation programları, GCE A level, GCSE ve yabancı dil olarak İngilizce programlarıdır.
Bir üniversite hazırlık koleji olarak, amacı üniversite başvurunuzun her aşamasında size destek ve sizin tercihlerinize ve yeteneklerine uygun olan en iyi üniversiteye kabul almak için yardımcı olmaktır. A-Level veya Pre-Üniversite Hazırlık Programları eğitimi alarak ulaşacaksınız. Henüz ortaokul bitirmemiş öğrenciler için GCSE sunuyor.

Sunduğu Eğitim Programları
     * A Düzeyleri
     * Üniversite Hazırlık Kursları
     * GCSE
     * Yabancı Dil (EFL) olarak İngilizce

NedenCambridgeSeminars ?

 İngiltere’deki en iyi üniversitelere öğrenci yerleştirerek mükemmel bir üne sahiptir. Genellikle öğrenciler kendi seçtikleri bir üniversiteye gitmeden önce Cambridge Seminars’ta  1-2 yıl arasında geçirirler. UCAS başvuru sistemi aracılığıyla başvuru yapmak için tüm öğrencilere rehberlik ve destek verilmektedir.
Öğrenciler ortaklık yaptığı üniversitelere başvuru için teşvik edilir ancak kariyer seçimi ve kişisel tercihlerine göre başkalarını seçmekte özgürdürler.

Kolej ve üniversiteler ile ilişkileri geliştirmeye devam ediyor, şu anda hazırlık programları için aşağıda listelenen üniversiteler ile anlaşmaları vardır:

University of Essex
University of Hertfordshire
University of Newcastle
University of Nottingham
University of Leeds

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Benzer İçerikler

St Giles International

90 farklı ülkeden 10.000 kadar öğrenci, her yıl dil ve öğrenme ihtiyaçları için St Giles’ı seçiyor. 1955 yılında kurulan, dünyanın her yerinden her yaştan insan

Devamını Oku »

London Empire Academy

Londra Empire Academy (LEA) ilgili, yaygın olarak tanınan ve tüm dünyada saygı duyulan iş nitelikleri sunan lider bir kurumdur.Öğrenmeye pratik yaklaşıma sahip ünlü meslek kuruluşları

Devamını Oku »
Subscribe to get 15% discount