Katherine & King’s College of London

Katherine ve King’s College Londra  (“KKCL” olarak kısaltılır) yüksek beklentileri olan küçük bir özel okuldur. Batı Londra’daki en iyi öğrenme sağlayıcılarından biri olma yolunda ilerlemektedir. Amacı dost ve rahat öğrenme ortamı sağlamak.

– Muhteşem öğretmenler: Deneyimli ve dinamik kadrosu gerçekten öğretim odaklıdır. Dersleri dikkatle, ilginç, eğlenceli, interaktif ve faydalı olduğundan emin olmak için planlarlar. Böylece öğrenmenizi desteklerler.

– KİŞİSEL DİKKAT:  Ortalama 12 öğrenci böylece kişisel dikkatinizi çekebilir ve İngilizce’de etkili iletişim için teşvik edilirsiniz. Son derece nitelikli, samimi öğretmenler ihtiyaç duyulan anda size yardımcı olmak için hazır bulunmaktadır.

– ÖĞRENCİ DESTEĞİ: KKCL devam ederken kendinizin önemli olduğunu hissetmenizi ve mutlu olmanızı gerçekten isterler. Yöneticileri her zaman tavsiye ve yardım için hazırdır. Vize başvuru, bir banka hesabı açılması, konaklama düzenlenmesi gibi gündelik sorunlar ile öğrencilerine yardım için ellerinden geleni yaparlar.

Uygulamalı Muhasebe Lisans Programı

ACCA ortaklığı ile Oxford Brookes Üniversitesi tarafından denklik verilmektedir.
Bu lisans programının temel amacı KKCL okurken İngiltere’de Uluslararası tanınan üniversite tarafından verilen bir BSc (Hons) derecesi elde etme fırsatını Londra Katherine ve King’s College öğrencilerine sağlamaktır. Bu diploma Oxford Brookes Üniversitesi tarafından doğrudan verilir ve herhangi başka bir İngiliz Üniversitesi tarafından verilen diğer diplomalara eşdeğerdir. Bu lisans programını sınav odaklı değerlendirme yanı sıra Araştırma ve Analiz Projesi oluşur.

İngilizce Kursları
Genel İngilizce Sertifikası
IELTS hazırlık
İngilizce Konuşma
Bire-bir dersler

İŞ YÖNETİCİLERİ NİTELİKLERİ BİRLİĞİ (Association of business Executives Qualifications -ABE)
  
İş Yöneticiler Derneği (ABE) ilgili, kaliteli, uygun fiyatlı işletme ve yönetim niteliklerin, sosyal ve ekonomik anlamda artırılmasını sağlar. 1973 yılından bu yana, ABE kapsamlı, ilerici esnek ve ekonomik iş nitelikleri paketi sunar :

     * İşletme Yönetimi
     * İşletme Bilgi Sistemi
     * Finansal Yönetim
     * İnsan Kaynakları Yönetimi
     * Pazarlama
     * Seyahat, Turizm ve Otelcilik.

ABE işveren ve dünya çapında istenen iş profesyonelleri seçimi için nitelik olarak kabul edilmektedir. Lisans derecesi ya da Master derecesi üzerine son yıla her yıl çok sayıda ABE öğrenci devam etmektedir.

Association Of Chartered Certified Accountants (ACCA)
170 ülkede üyeleri olan en geniş ve en çabuk büyüyen uluslar arası muhasebe derneğidir. Muhasebe alanında uluslar arası yeterlilik almak isteyenlerin alması gereken bir eğitimdir.

Üniversite hazırlık programları
Pre-master programları
A2/AS level kursları

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Benzer İçerikler

Lite Regal International College

LITE öğretim mükemmelliği geliştirmiştir ve öğrencilere çok yüksek kalitede hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.  1993 yılında kurulmuştur. Dünyanın her yerinden gelen 1000’den fazla öğrenci her yıl

Devamını Oku »
Subscribe to get 15% discount