Central School of English  – London

Central School of English, OISE grubunun bir üyesi, 1968 yılında kurulan ve mükemmel Londra’nın merkezinde yer alan bir İngilizce dil okuludur.

İş Genel İngilizce, İngilizce, Sınav hazırlık (IELTS ve Cambridge) ve Yöneticiler için İngilizce de dahil olmak üzere, yetişkinlere Londra’da kaliteli İngilizce için geniş bir program yelpazesi sunuyor.
Central School of English

Central School of English 1968 yılında kurulmuş Londra’nın merkezinde kaliteli İngilizce dil programları sağlayan 40 yıllık bir üne sahip köklü bir dil okuludur. Her yıl İtalya, Fransa, Japonya, Rusya, İspanya, Almanya, Polonya ve Kore de dahil olmak üzere 55 farklı ülkeden gelen 1.500 ‘den fazla öğrenci kabul edilir.

Ocak 1999’da kaliteli dil eğitimi konusundaki kararlılığıyla ünlü okulların uluslararası bir ağı olan OISE okul grubunun üyesi oldu.

Executive Centre

Dil okulları grubu 1973 yılında kurulmuştur ve bugün dünya çapında kariyer odaklı dil eğitimi ile eş anlamlı hale gelmiştir.

Öğrencileri özellikle Avrupa’dan ve her hafta 20 ila 40 öğrenci gelmektedir. Öğrenci gönderen firmalardan bazıları şunlardır: Coca-Cola, CASTORAMA, Siemens, Microsoft, ABC İspanya, Price Waterhouse Coopers, Ernst & Young, Pfizer, Banque de France, Hewlitt Packard ve Saatchi & Saatchi.

Londra

Londra dünyanın en heyecan verici sermaye şehirlerinden biridir ve milyonlarca ziyaretçiye her yıl için bir ev sahipliği yapmaktadır. İlginiz ne olursa olsun,  tarih, kültür, tiyatro, opera, alışveriş, yemek ya da moda bu muhteşem şehrin sunduğu tüm bu zevklerden eminiz.

Canlı, hareketli, çok kültürlü kent tezatlarla içi içedir – Big Ben, British Museum ve Londra gibi dünya standartlarında eğlence, çarpıcı mimarisi, moda ve sanat alanında son gelişmeler. Knightsbridge’nin lüksünden Hyde Park gibi açık mekanlara ve Covent Garden’ın sokak sanatçılarına kadar Londra’da herkes için bir şey vardır.
Londra gece hayatı her yaş için eğlence sunmaktadır. 400’den fazla canlı müzik mekanı ile müzikseverler hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Tiyatro müdavimlerinin için ünlü gösterileri ve müzikaller varken moda barlar, kafeler, barlar ve Soho gecelere eğlence sunar.

İngilizce hızlı ve küresel iletişim dili haline geldi ve hiçbir yer  Londra’nın göbeğinde  İngilizce öğrenmekten daha iyi olamaz. Okul süper bütün turistik, dükkanlar, tiyatrolar, restoranlar ve sinemalara yakın, Londra’nın West End merkezinde yer almaktadır.

Neden Central School of English ?

    * Esnek Kurs ve konaklama seçimi
     * Küçük sınıflar
     * Sosyal Program
     * Mükemmel konum
     * Uluslararası Çevre
     * Mükemmel tesisler
     * 40 yıllık deneyim
     * Öğrenme stili
     * Deneyimli personel

Kurslar :

  • Genel İngilizce
  • Akademik yıl programları
  • Sınav hazırlık Programları
  • İş İngilizcesi
  • Bire-bir dersler
Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Benzer İçerikler

Cambridge Education Group

Cambridge Education Group, İngiltere’deki üniversite öncesi eğitim ve İngilizce dil öğretimi konusunda lider kuruluşlardan biridir.Neden Cambridge Education Group Üniversitelerini seçmelisiniz?Cambridge Education Group, kişisel gelişimlerinin tüm

Devamını Oku »

Kaplan International Languages

Kaplan, dünyanın 100’ün üstünde farklı noktasında 100’den fazla eğitim programı sunar. Avustralya’da gençlere özel İngilizce kursundan, Londra’da Master eğitimine uzanan geniş seçeneklerimiz sayesinde ister İngilizcenizi

Devamını Oku »
Subscribe to get 15% discount