Profesyoneller için dil eğitim ve kültür programları
Linguarama Dil Eğitimi ve Kültürlerarası Eğitim için doğru partnerdir. Marcus Evans Linguarama 1971 yılında kurulmuştur. Her zaman amacı aynı oldu – daha verimli ve güvenli uluslararası yabancı dil ortamında eğitim sağlamak.

Dil, iletişim ve kültürde etkili eğitim

Linguarama  Avrupa’nın en büyük iş dili ve iletişim eğitimi organizasyonlarından biridir:

     *Avrupa’da  20’den fazla merkezde eğitim
     * Dünya çapında 1.000 kurumsal firmanın seçimi
*İş ve profesyoneller için uzman eğitimde 30 yılı aşkın deneyim
     *Farklı amaçlar ve hedefler için 30’un üzerinde dilde eğitim deneyimi
     *Kültürel farkındalık eğitimi ve uzman iletişim programlarında uzmanlık

İngiltere’de İngilizce
Profesyonel dil eğitimi

İş İngilizcesi – Profesyonel İngilizce
Linguarama Ingiltere’nin önde gelen dil eğitimi kuruluşlarından biridir. İş İngilizcesi ve Profesyonel İngilizcede uzmanlaşan Linguarama, hem bireysel hem de küçük gruplara kurslar sunuyor. Katılımcılar İngiltere’de geçirdikleri süre zarfında İngilizceyi günün her dakikasında kullanarak ve pratik yaparak maksimum fayda sağlıyorlar.
İngiltere’de Linguarama ile eğitim alan katılımcılar dünyanın dört bir yanından benzer düşünceye sahip profesyonellerle bir araya gelme ve çalışma imkanını elde etmektedirler. Her yıl 60’dan fazla ülkeden katılımcıyı gerçek bir uluslararası ortamda ağırlama imkanı buluyor.


İngiltere’deki tüm Linguarama merkezleri İngilizce eğitimi için British Council tarafından denetlenmiş ve akredite olmuştur; bu da profesyonel eğitimde en yüksek standartların garanti edilmesi sağlanmaktadır. 

Linguarama’da bir eğitim aldığınız her zaman sıcak karşılanacağınızdan, profesyonel bir hizmet düzeyi ile karşılaşacağınızdan ve İngiltere’de geçireceğiniz  süre zarfında en iyi sonuçları elde etmeniz için gereken yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Cheney Court – Bath
Londra
Stratford-upon-Avon
Bireysel Öğretim – Business Track Programmes
Grup Öğretimi – Executive Group Programmes
Uzman Grup Programları – Specialist Group Programmes
Avrupa’da Linguarama Eğitim Merkezleri

Alicante, Amsterdam, Barselona, Berlin, Cheney Mahkemesi, Köln, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Leipzig, Londra, Lyon, Madrid, Milano, Münih, Paris, Roma, Soesterberg, Stratford-upon-Avon, Stuttgart Lahey, Turin

Yabancı DilProgramları

     * Bireysel Eğitim – Yabancı Diller
     * Kurumsal Grupları – Yabancı Diller
     * Geliştirme Programları
     * Temel Dil Serisi
     * Test ve Danışmanlık
     * Fransa’da Fransızca
     *Almanya’da  Almanca
     * İtalyanca İtalya
     *İspanya’da  İspanyolca
     *Hollanda’da Hollanda
Kültürel Yeterlilik Eğitim Seminerleri

Belirli Kültürler veya Bölgeler Üzerine Bir Odaklanma
Sonuç: Katılımcılar hedef kültürde iş değerleri ve tutumları hakkında bilinçli bir farkındalığa sahip olurlar. Potansiyel tuzakların farkında olarak yanlış anlamaları önlemek ve başarı stratejileri ile silahlanacaklardır.

Londra’nın merkezindeki programlar:

     * Uluslararası Kültürler çapında etkili çalışma
     * Hint Meslektaşlar, Müşteriler ve Tedarikçilerle etkili çalışma
     * Çinli Meslektaşlar, Müşteriler ve Tedarikçiler ile etkili çalışma

Ayrıca, bu seminer tek bir şirket ve organizasyon ihtiyaçlarına göre olabilir. Sunulan diğer programlar  şunlardır:  Amerikalılar, Japonlar, Brezilyalılar, Almanlar, İtalyanlar, Fransız ve İspanyollarla etkili çalışma.

Yukarıdaki seminerler hem imalat ve perakende sektöründe önemli gıda gruplarına, Havacılık, Telekom ve İlaç şirketlerine, küresel muhasebe ve hukuk firmalarına verilmektedir.

Kültürel Yeterliliğe Giriş
Sonuç: Katılımcıların farklı iş durumları aralığında müşteri ve iş arkadaşları ile iletişimlerinde etkinliğini maksimize etmek mümkün olacaktır.

Yer değiştirme Paketleri
Sonuç: Yer değiştirmelerin daha başarılı olma olasılığı vardır. Katılımcılar yeni kültürüne daha kolay uyum, yeni ortamlarına daha çabuk yerleşir ve daha verimli çalışır.

Çok Kültürel Takımlarda Çalışma
Sonuç: Katılımcılar çok kültürlü bir takımda sinerji koşum öğrenecek, çatışma olmadan etkili amaçlarına ulaşmakları sağlanacak.

Kültür ve İş Becerileri
Sonuç: Katılımcılar iş becerileri farklı kültürlere yaklaşıldığında haberdar olacak uluslararası müzakerelere katılımda istihdam için yararlı stratejiler ile donatılmış olacak.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Benzer İçerikler

İngiltere’de Üniversite Fırsatları

İngiltere’de lisans eğitimi birçok Türk öğrencinin hayalidir. İngiltere’de lisans eğitimi 3 yıl olduğundan sanılanın aksine diğer ülkelerle toplam fiyatı karşılaştırıldığında çok daha ekonomiktir. Türkiye’de toplam

Devamını Oku »
Subscribe to get 15% discount