London School of Business & Finance

Eşsiz bir eğitim kurumu olan London School of Business & Finance global pazar trendlerini yansıtacak şekilde tasarlanmış endüstri odaklı programlar sunmaktadır. LSBF 150’den fazla ülkeden dünya çapında en yetenekli ve hırslı adayları çekiyor ve aklındaki uluslararası bir bakış açısı ile yapılandırılmış programlar geliştirmek için kurumsal ortakları ile çalışıyor. LSBF kariyer beklentileriniz için size özel, esnek yüksek lisans ve lisans düzeyinde mesleki niteliklerin rakipsiz bir portföyü yanı sıra yenilikçi lisans programları sunmaktadı

İlgili: Düzenli olarak müfredatı gözden geçirir ve güncel pazar ihtiyaçlarını karşılayan programları geliştirmek için eğitim ortakları ve sektör liderleri ile yakın işbirliği içindedir. Sektöründe en büyük isimlerden bazıları ile çalışan ve “dört büyük” muhasebe şirketinden üçüne eğitim veren LSBF gelişmekte olan iş ortamında ön planda kalır.

Uluslararası: LSBF ile dünya senin kampüsün.  150’den fazla ülkeden en parlak ve en iyi öğrencileri çeker, öğrencileri ve mezunları 12.000 kişilik küresel ağa erişebilir. Hong Kong, Singapur, Dubai ve Kanada’da içeren uluslararası bir varlığa sahiptir ve siz bu sayede dünya standartlarında iş eğitimden LSBF  ile asla uzak kalmazsınız.

Yenilikçi: Mesleki niteliklerinizi akademik derecelerle birleştiren Çift Programları gibi yenilikler,  LSBF’i pazarda ön planda tutar ve hayati bir rekabet avantajı sağlar. Ayrıca çalışmaların kontrolü size veren eşsiz online çalışma platformu InterActive’den   yararlanabilirsiniz. Öğrenci ve öğretim elemanları arasında gerçek zamanlı etkileşimden faydalanan, stüdyo kalitesinde konferanslar   yakalayan dünyanın her yerinden gelen öğrenciler her zaman aynı birinci sınıf eğitimden yararlanır.
London School of Business & Finance’de Eğitim
Programlar Genel Bakış

Lisansüstü Programlar

İşletme, finans ve pazarlama alanında dünya standartlarında bir eğitim için tercih edilen hedef olarak, modern global ekonomiyi yansıtan, yenilikçi ve endüstri odaklı lisans programları sunma konusunda uzmandır. MBA ve kariyer hedeflerini karşılamak için yardım eden, işveren ile profilinizi yükselten ve pazarlanabilir beceri setleri geliştiren Finansman, Pazarlama ve Uluslararası İşletme Yüksek Lisans derecelerinde uzmanlaşmıştır.

Mesleki Yeterlilikler

LSBF Muhasebe(ACCA ve CIMA), Finans (CFA ®) ve Pazarlama (CIM) üzerine  profesyonel yeterlilik programlarını kapsamlı bir portföy olarak sunuyor. Mesleki nitelikleri evrensel iş piyasasında size ayrıcalık kazandırmak için yardımcı endüstri standartları kabul edilmektedir. Modern işverenlerin aradığı ve hızlı bir kariyer gelişimine yardımcı olacak deneyim yaşatır, mesleki becerilerinizi işyerine kolayca adapte etmenize yardımcı olur.

Çift  Dal Programları

Çift Dal Programları hayati rekabet avantajı için gerçek dünya pratik becerileri ile akademik mükemmelliği birleştirir. MBA veya Yüksek Lisans Programlarıyla birlikte mesleki nitelik eğitimlerini birleştirmek eğitim ve kariyer fırsatlarınızı artırır, zaman kazandırır ve bilgi ve becerileri sizi rekabet piyasasının kalabalığından sıyırarak ön plana çıkarır.

Online Eğitim

Online çalışma platformu, InterActive, kaliteden ödün vermeden, uzaktan eğitim için tam bir esneklik ile yeniden tanımlıyor. InterActive aynı müfredat, aynı öğretim görevlisi ve nerede olursanız olun aynı yüksek kaliteli eğitim deneyimi sunar. Gerçek zamanlı interaktif sınıflar, forumlar ve konferanslar kaydedilen stüdyo kalitesinde bir kütüphanesi ile kendi zamanınızı yönetmenizi, iş yükü ve çalışmalarınızı kontrol altına almanızı sağlar.

Lisans Programları

Kariyeriniz için bir fırlatma rampası olan lisans programları, harika fırsatlar ve değerli kişiler ile bağlantılar kurup üniversite eğitiminin tüm faydalarını vererek  bir eğitim daha fazlasını sunuyor. Uluslararası İşletme Lisansı (BIB) deneyiminizi artırmak ve global ekonomide büyük oyuncular ile aynı dili konuşmanıza yardımcı iş kavramları edinmenizde sağlam bir temel geliştirir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Benzer İçerikler

London Empire Academy

Londra Empire Academy (LEA) ilgili, yaygın olarak tanınan ve tüm dünyada saygı duyulan iş nitelikleri sunan lider bir kurumdur.Öğrenmeye pratik yaklaşıma sahip ünlü meslek kuruluşları

Devamını Oku »

University of Wolverhampton

University of Wolverhampton, İngiltere’nin kalbinde City, Compton Park, Telford ve Walsall’daki 4 büyük kampusunda 3800’den fazlası uluslar arası olmak üzere 23.000 öğrenciye eğitim veren modern

Devamını Oku »
Subscribe to get 15% discount