Frances King School of English/London

Frances King amacı, eğlenceli etkili ve kalıcı bir kişisel değer taşıyan İngilizce eğitimi sağlamaktır.

    * Zamanınız değerlidir. Programları mevcut zaman içinde ilerlemenizi optimize etmek için tasarlanmıştır.
    * Öğrenme, öğretmen ve öğrenci arasında bir ortaklıktır.
    * Dersler hedeflerinizi karşılamak üzere tasarlanmış olmalıdır. Bu nedenle, geniş bir program yelpazesi sunuyor.
    * Her bireyin farklı öğrenme ihtiyaçları vardır. Özel gereksinimleri Öğrenci Danışmanları ve öğretmen ile öğreticiler tespit edilecektir.
    * Derslerin yanı sıra eğlence talep edilmelidir. Vurgu canlı iletişim üzerindedir.

Neden Frances King School  of English?
    * Frances King 1973 yılında kurulan ve 35 yılı aşkın tecrübesi ile Londra’nın en tanınmış ve popüler dil okullarından biridir.
    * Frances King, Kensington Londra’nın merkezinde, tüm yıl boyunca açık bulunmaktadır. Yetişkinler için Marylebone’de ve anne-babalar ve çocukları için Hyde Park Corner’da yaz okulları vardır.
* Frances King School of English öğretim ve öğrenci hizmetleri yüksek standartları sağlayan British Council tarafından akredite edilmiştir.
    * Yıl boyunca esnek zamanlarda başlayan programlarıyla bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş bir kurs yelpazesi sunar. Programları her Pazartesi başlar.
    * Herhangi bir zamanda en az 450 öğrenci öğretim görür, her düzeydeki sınıflarda bir seçim sunabiliyor. Size yararı sizi doğru dil becerileri ve gereksinimlere uygun bir sınıfa yerleştiriyor olacağıdır.
    *Kaliteli geniş bir yelpazede makul fiyatlı konaklama sunmaktadır. Konaklama okul tarafından kontrol edilmiş ve Londra’da güvenli alanlarda bulunmaktadır. Benzersiz bir Londra okulu için konaklama yolculuk bölgeleri 1 ve 2’de yer almaktadır.
    * Online öğrenebilir ve son derece etkili benzersiz çevrimiçi eğitim alabilirsiniz. Londra’ya gelmeden önce, Londra’da,  kurstan sonra bir Frances King öğretmeni  ile öğrenmeye devam edebilirisiniz.
        * Güler yüzlü, yardımsever Real Yurtdışı Eğitim öğrenci danışmanları size en uygun kursu seçmenizde yardımcı olacaktır. Onlar size ihtiyacınız olduğunda yardım eder, konaklama veya sosyal konularda size tavsiyelerde bulunabilir.
    * Frances King 50 farklı ülkeden gelen öğrenciler öğrenim görüyor, böylece dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinmek için pek çok fırsat ile canlı, uluslararası bir ortamda kendinizi bulacaksınız.
Okullar

Frances King Kensington ve Chelsea’de, tarihi ile tanınan, kültürel hayat, mağazalar, barlar ve restoranları ile ünlü  iki okula sahiptir. Okullar Bölgesi, Circle ve Piccadilly hatları (bölge 1) Gloucester Road metro istasyonu yakınında bulunmaktadır. Londra’nın en popüler müzelerinin, Victoria ve Albert, Doğa Tarihi ve Bilim Müzesine yürüme mesafesindedir.

Kensington Okulu

Kensington okulumuz iki binadan oluşmaktadır – birinin karşısında Gloucester Road metro istasyonu bulunur, diğeri  Wetherby Gardens yürüme mesafesindedir. Dünyaca ünlü Victoria ve Albert, Doğa Tarihi ve Bilim Müzesi sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Güzel Kensington Gardens ve Kensington Palace sokağın sonundadır. Alan çok sayıda mağaza, bar ve restoranlar ve Knightsbridge’nin ünlü alışveriş alanları ve King’s Road yakınındadır.

    * En yakın metro: Gloucester Road
    * 25 derslik
    * 8 Bire Bir derslik
    * Bilgisayar laboratuarı
    * Kablosuz laptop bağlantısı
    * Ferah tesisleri ile ortak alanlar
    * Öğrenci servisleri ofisi

 Marylebone Yaz Okulu

Yetişkinler için yaz okulu Londra’nın West End moda, Marylebone’da Bond Street metro istasyonundan 4 dakikalık yürüme mesafesindedir. Bond Street ve Oxford Street kısa bir yürüme mesafesindedir.

    * En yakın metro: Bond Street
    * 20 derslik
    * İnternet paketi
    * Ferah tesisleri ile ortak alanlar
    * Öğrenci servisleri ofisi

Hyde Park Corner Yaz Okulu

Bu okul da Buckingham Sarayı, Hyde Park, Knightsbridge ve Chelsea alışveriş bölgelerine ve Hyde Park Corner metro istasyonuna 4 dakikalık yürüme mesafesindedir. Aile eğitim yaz programı yer alır.

    * En yakın metro: Hyde Park Corner
    * 11 derslik
    * İnternet paketi
    * Kafe taze gıda seçimi hizmeti
    * Öğrenci servisleri ofisi

Farklı ihtiyaçlar için geniş program seçenekleri :

Genel İngilizce Programları : Konuşma, Sosyal ve İş İngilizcesi seçenekleri de dahil, her yaştan yetişkinlere günlük İngilizce’de etkili iletişim için bir dizi program.
Üniversite Hazırlık Programları  : Bir İngiliz Koleji veya üniversiteye giriş için hazırlık – Akademik İngilizce, Master, IELTS ve TOEFL

İş ve Profesyoneller için İngilizce : 
21 yaşından büyük profesyonel insanlar için 5-8 öğrencilik küçük gruplar halinde Yoğun dersler – “Club 8”

Bire Bir Dersler : Tamamen özel bire bir dil eğitim merkezinde kişiselleştirilmiş eğitim

İngilizce ve Kültür : Yetişkin öğrenciler için zenginleştirilmiş tatil kursları

Aile Programı : Anne –babalar ve 8-15 yaş arası çocukları için Londra’da tatil kursu,

Londra Genç Programı
Gençler için Kensington Konaklama programı: Spor Fanatik, Moda ve Stil,
Londra’da 13-17 yaş arası gençler için

Profesyonel İş Eğitim programları : İngiltere’de iş için İngiliz öğrencilerle birlikte eğitim

http://www.francesking.co.uk

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Benzer İçerikler

Lite Regal International College

LITE öğretim mükemmelliği geliştirmiştir ve öğrencilere çok yüksek kalitede hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.  1993 yılında kurulmuştur. Dünyanın her yerinden gelen 1000’den fazla öğrenci her yıl

Devamını Oku »
Subscribe to get 15% discount