St George International – London

İngilizce öğrenmek isteyen varsa, SGI  Oxford ve Cambridge Partner okullarda ve Londra’daki İngiliz Okulu’nda İngilizce programları  sunar. Tüm merkezlerde Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Akademik İngilizce ve Özel Ders için grup dersleri yanı sıra, Kurumsal Dil Eğitimi,  Çevrimiçi Öğrenme gibi daha uzman seçenekleri vardır.

Genel İngilizce Programları
SGI Genel Standart İngilizce Kursları (İleri İngilizce Dersleri dahil) gramer bilgisi, dil becerileri ve güveni geliştirerek daha etkili bir şekilde İngilizce iletişime yardımcı olabilir. British Council tarafından akredite SGI ile İngilizce öğrenebilirsiniz.

İş İngilizcesi
SGI eğlenceli ve teşvik edici İş İngilizcesi kursları ve Bireysel İş İngilizcesi ve Kurumsal Dil Eğitimi modern iş dünyası için pratik dil becerilerinizi geliştirir. Gelir ve iş becerilerini keskinleştirmek için Londra’da Oxford Street yakınındaki SGI Okulu’nda İngilizce öğrenebilirsiniz.

Akademik İngilizce
St George International  Cambridge ve IELTS Sınav Hazırlık Kursları daha yüksek eğitim dünyasında erişmenize yardımcı olacak. Üniversite Hazırlık Kursu İngilizce öğrenmek ve bir İngiliz Üniversitesi’nde lisans eğitimi isteyen yabancı öğrenciler için mükemmel bir hazırlıktır.

Öğretmen Eğitimi
Londra’da TESOL eğitimi
Londra’nın merkezinde, Saint George International yüksek kalitede TEFL öğretmen eğitimi kursları için dünya çapında bir üne sahiptir.

TESOL BELGESİ
TEFL tecrübesi az ve ya da hiç olmayanlar için gerekli resmi eğitim.

TESOL DİPLOMA
On-line gelişmiş bir TEFL yeterlilik isteyen deneyimli öğretmenler için öğrenme.

Cert IBET
Uluslararası İş İngilizcesi Eğitimi Sertifikası (Cert IBET) On-line öğrenmek veya İş İngilizcesi geliştirmek isteyen öğretmenler için öğrenme.

PTLLS (Hayatboyu Öğrenme Sektöründe öğretmeye hazırlama)
On-line PTLLS eğitimi, TESOL sertifikası üzerine eklenecek, İngiltere’de Hayat boyu Öğrenme Sektöründe çalışmak isteyen öğretmenler için.

Londra Profesyonel İş Tecrübesi

Profesyonel Staj ile İngilizce öğrenin

Birçok öğrenci Londra’da iş deneyimi profesyonel yaşam çok değerli tecrübeler edinirken, bir çalışma ortamında İngilizce dil becerilerini geliştirmek için mükemmel bir yoldur. Mükemmel bir uygulama ile öğrencilere İngilizce dil becerilerini gerçek yaşam ortamları sunar.

St George International Londra’da bulunan şirketlerde profesyonel iş deneyimi sunuyor. Mesleki staj adaylarının çalışmaları, geçmiş deneyimler ve / veya kariyer özlemleri alanında İngilizce konuşulan bir ortamda ücretsiz profesyonel iş deneyimi sağlar. Yerleşimler sadece AB vatandaşları için kullanılabilir ve bir CV için önemli durumu eklemek ve öğrencilerin uzun dönem kariyer fırsatları için mükemmeldir.

Staj sektörlerde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir – pazarlama, finans ve BT, ama en popüler yerleşimleri arasında çoğu diğer iş alanları için yiyecek ve içecek olabilir. Staj kendi başına, mükemmel İngilizce dil becerileri olan öğrenciler için, ya da Londra’nın merkezinde, SGI bir İngilizce dil kursu ile birlikte alınabilir.

SGI Londra Hakkında Temel Bilgiler

     * İngilizce dil öğretimi deneyimi neredeyse 50 yıllıktır, 1962 yılında kurulmuştur.
     * Ana öğretim operasyonu BBC yakınında Orta Londra’nın göbeğinde.
     * British Council tarafından İngilizce Dil öğretimi için akreditedir.
     * İngilizce dil öğretimi için EAQUALS  tarafından akredite
     * English UK ve Business English UK üyesidir.
     * Trinity College London tarafından İngilizce öğretmen yetiştirme programları için onaylandı
     * İş İngilizcesi uzmanları, Londra merkezinde dünyanın her yerinden iş İngilizcesi öğrencilerine  sahiptir.
    * Öğretmen Yetiştirme uzmanları gelişmiş yeterlilik eğitimini TESOL Trinity College London Diploması ile İngilizce Dil Eğitimi sektöründe üst düzey pozisyonlar için hazırlık eğitimi verir.
       *Uluslararası ortaklarla işbirliği içinde özel öğretmen eğitimi ve uzman dil programları dikkate değer bir deneyimdir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Benzer İçerikler

UCLan University 

UCLan – The University of Central Lancashire The Uniersity of Central Lancashire, 35.000 öğrenci ve eğitimci kadrosu, 500 lisans ve 180 lisans üstü program alternatifiyle

Devamını Oku »
Subscribe to get 15% discount