Sprachcaffe/Languages – London

Sprachcaffe 25 yılı aşkın bir süredir dünya üzerindeki 26 şehirde kendini genç hisseden kişilere dil eğitimi sağlayan lider kurumlardan birisidir. Sprachcaffe dil okullarında eğitim alan binlerce kişi kaliteli dil eğitiminden daha fazlasını bulmanın keyfini yaşamışlardır.
Sprachcaffe/ Languages PLUS dil öğrenme deneyiminin sadece dersler değil aynı zamanda gidilen  ülkenin yaşam tarzını, geleneklerini ve  ritmini de yaşayarak öğrenileceğini bilmektedir. Bu amaçla ders dışı eğlenirken öğrenmeye olanak tanıyan aktiviteler düzenler.
Sprachcaffe Dil Okulları
Sprachcaffe/Languages PLUS  bir dili sadece konuşulduğu ülkede öğretir. Öğrenciler rahat bir ortamda hata yapma korkusundan uzak, şehri, insanları dolayısıyla dili yaşayıp tanıyarak öğrenirler. Sprachcaffe  dil ve konuşma anlamına gelen “Sprach” ve kafe anlamına gelen “Caffe” kelimelerinden oluşup konuşma kafesi anlamına gelir.
Sizin için avantajı: Kursları sizi dünyanın her tarafından gelen diğer öğrencilerle buluşturarak ufkunuzun genişlemesini sağlar. Okullarının yerlerini belirlerken sadece pozitif eğitim ortamını değil aynı zamanda boş zaman ve kültürel aktiviteler için ideal olanaklara sahip olmasını göz önünde bulundurur.  Bundan dolayı her bir dil için büyük modern şehirlerin heyecanlı atmosferini, huzurlu ve çekici daha küçük şehirlerden birini veya taşra

Sprachcaffe Eğitmen Kadrosu

Dünyanın birçok bölgesinde bulunan Sprachcaffe/Languages PLUS okullarında öğretmenler, tam niteliklere sahip, üniversite mezunu, tam motivasyonlu ve öğrettikleri dilde konuşma teknikleri konusunda deneyimli, öğrettikleri dil ana dilleri olan kişilerdir. Onlar etkili ve heyecan doludurlar. Onların kişiliği, espiri anlayışı,  enerjisi ve hassasiyeti kursların başarısında önemli bir rol oynar.
Sprachcaffe Öğretim Metodu
SPRACHCAFFE, bir dili hemen konuşabilmek için konuşmayı temel alan bir öğretme metodu geliştirmiştir. Öğrencilerin dile daha kolay adapte olabilmesi ve konuşmaya başlayabilmesi için Grekli atmosferi yaratmaktadır.
Konuşma İlkesi‘ ne bağlı kalmak başarılı bir şekilde uzun süre dille bağlantıda olmayı ve hızlı ilerlemeyi sağlar. En başından bütün gayretler öğrencilerin öğrendikleri, pratik ve hızlı etki eden, doğal sözcük dağarcığını günlük yaşamda karşılaştıkları durumlarda kullanmalarını sağlamaya yöneliktir.
Hildesheim Üniversitesi’nden (Almanya) Professor Dr. Jürgen Beneke Sprachcaffe öğretme metodunu “Tüm Duyularınızla Öğrenin!” şeklinde tanımlamaktadır.

İngilizce Kursları
Malta St. Julians, Malta St. Paul’s Bay, Londra, Devon, Brighton, New York, Los Angles, Miami, Toronto, San Diego, Sidney
İspanyolca Kursları
Barselona, Madrid, Malaga, Mallorca, Havana, Playa del Carmen
Fransızca Kursları
Nice, Paris
İtalyanca Kursları
Roma, Calabria, Floransa
Çince Kursları
Pekin
Arapça Kursları
Rabat
Programları

  • 50 Yaş üstü için programlar
  • Gençler için Programlar

İngilizce : Brighton, Devon, Londra, Malta, Toronto
Fransızca : Nice
İspanyolca : Barselona, Playa Del Carmen
Almanca : Augsburg, Frankfurt, Oberwesel
İtalyanca : Roma
U20 programları Brighton, Devon, Londra, Malta, Nice, Oberwesel, Roma ve Barcelona’da, Sprachcaffe‘ye ait okullarda, tamamen güvenli bir çevrede bulunmaktadır. Öğrenciler okul yurdu ya da aile yanı konaklamadan birini seçebilirler.  Okulun ilk günü uyum turu ve hoş geldin partisi ile sonlanır.      

Ücretsiz Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için ağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Benzer İçerikler

ISE English

ISE – INTERSIVE SCHOOL OF ENGLISHThe Intensive School of English & Business Communications (ISE) Brighton ve Hove şehirlerinde yüksek kalitedeki İngilizce dil eğitimini karşılanabilir fiyatlarda

Devamını Oku »
Subscribe to get 15% discount